XXV Ogólnopolski Przegląd Fotograficzny „Ponidzie 2021”

 In Aktualności

Uczestniczyliśmy w otwarciu XXV Ogólnopolskiego Przeglądu Fotograficznego „Ponidzie 2021”, które odbyło się w Buskim Samorządowym Centrum Kultury w Busku – Zdroju.

Nadesłane prace fotograficzne zaprezentowane zostały w następujących blokach tematycznych: „Moja Prezentacja”, „Odkrywamy Ponidzie”, „Skały w krajobrazie Ponidzia”, „Busko-Zdrój portret miasta”. W ramach Przeglądu można podziwiać również wystawy autorskie Mirosława Lubawskiego w Domu Zdrojowym kompleksu #TężniaBusko oraz Bogdana Kizło i Ireneusza Misiaka w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury. Wystawy będę prezentowane do końca stycznia 2022 r.

W bieżącej edycji przeglądu ZŚiNPK ogłosił konkurs fotograficzny na temat: „Skały w krajobrazie Ponidzia”. Jego celem było artystyczne udokumentowanie różnorodności i piękna skał występujących na Ponidziu. Na konkurs 18 fotografów nadesłało 52 prace. Dyrekcja naszej jednostki nagrodziła prace fotograficzne trzech artystów: Pani Justyny Dębskiej, Pana Macieja Bonk oraz Pana Piotra Michalec.

Recent Posts

Start typing and press Enter to search