Stworzyliśmy rabatę przy Urzędzie Marszałkowskim

 In Aktualności
Renata Janik Marszałek Województwa Świętokrzyskiego i Tomasz Hałatkiewicz Dyrektor naszych parków krajobrazowych wspólnie z trzecioklasistami z Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Maryi z Nazaretu w Kielcach  stworzyli kolorową rabatę przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego. 🌿🌷
 
🐝 Będzie ona wspierać pracowite pszczoły z 3 uli, które od początku maja mieszkają na dachu Urzędu Marszałkowskiego. To właśnie z tych kwiatów powstanie pyszny Świętokrzyski Miód Marszałkowski! 🍯✨
 
🏅Za swoją ciężką pracę mali przyrodnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami „𝐏𝐫𝐳𝐲𝐣𝐚𝐜𝐢𝐞𝐥𝐚 𝐏𝐫𝐳𝐲𝐫𝐨𝐝𝐲”.
 
🌸🐝 Projekt rabaty został przygotowany tak, aby rośliny kwitły aż do późnego lata, dając owadom stały dostęp do pokarmu.
 
☀️ 🌿𝐁𝐫𝐚𝐰𝐨 𝐝𝐥𝐚 𝐦ł𝐨𝐝𝐲𝐜𝐡 𝐏𝐫𝐳𝐲𝐣𝐚𝐜𝐢ół 𝐏𝐫𝐳𝐲𝐫𝐨𝐝𝐲!
 
Recent Posts

Start typing and press Enter to search

Skip to content