Sadzimy rośliny miododajne w przedszkolakami
Radosne i pracowite było dzisiejsze przedpołudnie w Szkole Podstawowej nr 23 im. Jana Pawła II w Kielcach. Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Renata Janik wspólnie z dziećmi oraz dyrektorem naszego Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych Tomaszem Hałatkiewiczem uczestniczyła w akcji sadzenia roślin miododajnych. Wydarzenie odbyło się w ramach finału konkursu plastycznego „Poszukiwacze wiosny”.
![]()
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział w konkursie. ![]()
![]()
Recent Posts

















