Konkurs ,,Poszukiwacze wiosny”– VI edycja – sadzimy krzewy
Rozpoczęliśmy sadzenie krzewów miododajnych wraz z przedszkolakami oraz uczniami klas „0” szkół podstawowych z terenu województwa świętokrzyskiego, którzy zwyciężyli w szóstej edycji konkursu plastycznego pn. „Poszukiwacze wiosny”.
Przypomnijmy: 29 kwietnia Komisja Konkursowa wyłoniła 10 laureatów. Ze względu na wysoki, porównywalny poziom prac przyznała 10 równorzędnych miejsc pierwszych.
18 maja odwiedziliśmy Przedszkole Samorządowe nr 33 w Kielcach oraz Przedszkole Samorządowe Nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętokrzyskie Skrzaty w Kielcach.
Recent Posts














