Gościliśmy Przewodników Świętokrzyskich
W sobotę w Ośrodku edukacji Przyrodniczej w Umianowicach gościliśmy Przewodników Świętokrzyskich z Koło Przewodników Świętokrzyskich PTTK „Bartek” . Było mnóstwo opowieści, zwiedzania, wędrowania i uśmiechu. Na koniec kiełbaski z ogniska. Zapraszamy w nasze progi częściej 😀
Recent Posts

