Festyn z okazji Dnia Dziecka

 In Aktualności

Wzięliśmy udział w festynie z okazji Dnia Dziecka, jaki odbył się w Szkole Podstawowej nr 33 w Kielcach. 

Imprezę rozpoczął radosny korowód uczniów klas I-III do piosenek „Nadeszła wiosna” i „Dzień rodziny – z rodziną zawsze jest nam lżej”. Potem było jeszcze weselej, ponieważ na dzieci czekało mnóstwo różnorodnych atrakcji, w tym nasze parkowe stanowisko, na którym lepiliśmy jeżyki z plasteliny i szyszek, graliśmy w grę edukacyjną „Albik – zwierzęta świata”, robiliśmy piękne tiulowe motyle i gniotki z balonów, malowaliśmy kamyczki i odbijaliśmy tropy zwierząt.  

Wszyscy doskonale się bawili i jednocześnie uczyli, poznając poprzez zabawę tajniki otaczającej nas przyrody. Wspólnie spędzone chwile pozostaną na długo w pamięci.

Recent Posts

Start typing and press Enter to search

Skip to content